Yaşam

Survivor yıldızı yine cezaevine girdi!

İSTANBUL (İGFA) –Bir dönem katıldığı Survivor yarışmasıyla ünlenen Taner Tolga Tarlacı, yıldız olması beklenirken çöplükten cezaevine gitti.
hikaye sana nereden anlattı?

Türkiye’de ağırlaştırılmış hapis cezaları nedeniyle Güney Kıbrıs’ta kaçak olarak yaşayan Taner Tolga Tarlacı, geçen yıl haziran ayında keskin bir aletle gasp yapmaktan tutuklanarak Güney Kıbrıs’ta cezaevine gönderildi. Taner Tolga Tarlacı, 6 ay hapis yattıktan sonra Aralık ayında şartlı tahliye oldu. Hapishaneden salıverilmişti. Ancak bir hafta sonra Yunan Hastanesi’nde patlak veren Tarlacı, Yunan polisi tarafından uyarıldı.

Daha sonra sokaklarda ve çöplükte yaşamaya başlayan Tarlacı, alkol sorunu nedeniyle sürekli olay çıkınca polis tarafından tutuklanarak tekrar cezaevine gönderildi.

POLİS DİRENİŞ HATASINDAN 6 AY ​​HAPİS OLACAK!

Onur Akay Medya’dan Mustafa Barış Durak’ın edindiği bilgiye göre Taner Tolga Tarlacı, gasp hatasından sonra bu kez görev başında polise direnme suçundan 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Cezaevine giderken çekilen görüntüde Tarlacı ile iki kaçak göçmenin birlikte olduğu görüldü.

Survivor’da yarıştığı dönemde ilginç lehçesi ve davranışlarıyla seyircilerin ilgisini çeken Tarlacı, Acun Ilıcalı’dan da övgüler aldı. Ilıcalı, kendi çocuklarının bile Taner hayranı olduğunu söylüyor.
dedi. Ancak daha sonra Acun Ilıcalı’ya küfretti ve Ilıcalı’ya dava oldu.

haberdoganyol.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu